Szkolenie w zakresie odzysku substancji kontrolowanych oraz fluorowanych gazów cieplarnianych z systemów klimatyzacji w niektórych pojazdach silnikowych

SZANOWNI KLIENCI

W ostatnim czasie weszły nowe wytyczne co do warsztatów obsługujących układy klimatyzacji – DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 25 czerwca 2015 r. Poz. 881 USTAWA z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (F-GAZY).

Według tej ustawy każdy warsztat który zajmują się klimatyzacjami jest zobowiązany do odbycia szkolenia w celu uzyskania zaświadczenia, które upoważnia do pracy ze stacjami i układami klimatyzacyjnymi w pojazdach.

Firma ICDS DISTRIBUTION SP. Z O.O. posiada uprawnienia do prowadzenia szkoleń z klimatyzacji, każdy uczestnik otrzymuje wymagane zaświadczenie o odbytym szkoleniu zgodne z obowiązującymi przepisami, jesteśmy w rejestrze jednostek wydających zaświadczenia o odbytym szkoleniu – na stronie URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO :
http://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1294&Itemid=1550

ICDS DISTRIBUTION SP. Z O.O. zostało wpisane do rejestru jednostek wydających zaświadczenia o odbytym szkoleniu pod numerem:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowaniu udziałem w takim szkoleniu prosimy o kontakt z Przedstawicielem Handlowym lub kontakt telefoniczny pod numerem 667 971 037 lub kontakt pod adres mailowy (kliknij).

HARMONOGRAM SZKOLEŃ

📅 Wkrótce wrócimy z informacją kiedy ruszą nabory na nowe terminy.